Adwokat Wrocław

Prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu.

Mateusz Jankowski
Mateusz JankowskiAdwokat
Adwokatem zostałem w 2014 r. kiedy to założyłem Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu, której siedziba zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Sądów Rejonowych i Okręgowego we Wrocławiu oraz Aresztu Śledczego we Wrocławiu.
W celu uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie odbyłem aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie. Doświadczenie do prowadzenia spraw zarówno karnych, jak i rodzinnych i cywilnych nabierałem dzięki współpracy z kilkoma renomowanymi kancelariami adwokackimi w Krakowie i Wrocławiu. W tym czasie udało mi się również poznać różne modele prowadzenia kancelarii (od korporacyjnych, po bardzo indywidualne, gdzie nawiązywała się osobista relacja Klienta z adwokatem).
Po ukończonej aplikacji adwokackiej postanowiłem zrezygnować z pracy w dużej kancelarii i rozpocząć działalność we Wrocławiu w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej. Taki model prowadzenia praktyki prawniczej pozwolił na wdrożenie formy wykonywania zawodu adwokata, która z jednej stron pozwala mi zachować bezpośredni kontakt z Klientem z drugiej zaś zapewnia Klientom najwyższy poziom obsługi.
Obrany model prowadzenia usług prawniczych okazał się trafny. Przez wiele lat prowadzenia kancelarii dzięki zaufaniu i satysfakcji Klientów, udało mi się prowadzić setki sprawa z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Lata pracy i konsekwencja w obrany sposobie prowadzenia kancelarii doprowadziły do sytuacji, w której prowadzę sprawy już nie tylko we Wrocławiu, ale również w sąsiadujących województwach (Opole, Katowice, Gliwice, Nysa, Brzeg) i na terenie całej Polski.
Dzięki określonej specjalizacji nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, karnego i cywilnego. Kancelaria reprezentuje Klientów w sprawach o rozwód, alimenty, niealimentację, kontakty, zapłatę, spadek, zachowek i wiele innych. Dużą specjalizację wykształciłem również w zakresie spraw o błąd medyczny oraz nieudany zabieg kosmetyczny.
Z uwagi na pełnienie funkcji prezesa zarządu spółki z o.o. w niepowiązanej z prawem branży posiadam również doświadczenie i wiedzę związaną z prowadzeniem spraw gospodarczych oraz zarządzeniem podmiotem prawa handlowego.
Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług.

+500

Ilość prowadzonych spraw

Ciągle zdobywam i poszerzam doświadczenie

95%

Procent osobistego udziału w rozprawach

Sprawy prowadzę osobiście

+10

Lat w zawodzie prawniczym

Posiadam już duże doświadczenie, ale ciągle się rozwijam

Poszukujesz porady prawnej zadzwoń